TOP 5 plánovačov času pre virtuálne asistentky

Máte občas pocit, že je toho na vás veľa a nič nestíhate? Nie ste v tom sami.
Na to, aby ste sa zbavili stresu alebo dokončovania rôznych zadaní tesne pred deadlinom, si musíte rozvrhnúť čas efektívne. 
S tým dokážu pomôcť plánovače času, ktoré sú nižšie rozpísané.

Určite ste sa už stretli s termínom time management. Je to proces organizovania si jednotlivých činností, ktoré máme v pláne vykonať v danom dni alebo týždni. Či už ste študent, podnikateľ, zamestnanec alebo virtuálny asistent, správne plánovanie času vám pomôže zvládnuť oveľa viac povinností a tak zvýšiť vašu produktivitu.

Virtuálne asistentky často pracujú na viacerých úlohách naraz, alebo kombinujú túto prácu so štúdiom alebo iným zamestnaním, preto je pre nich plánovanie času kľúčové.

Čo patrí medzi TOP 5 plánovačov času?

  1. Diár: je to klasický zápisník, v ktorom sú už vopred predtlačené dátumy a v dnešnej dobe ho nájdeme v mnohých prevedeniach, farbách, či veľkostiach. Napriek tomu, že sa stále viac posúvame do online sveta, papierový diár je stále veľmi preferovaný.

  2. Google kalendár: táto forma plánovania času je jednou z najvyužívanejších, keďže je dostupná takmer pre každého, kto má Google účet. V tomto kalendári si viete zaznamenať jednotlivé úlohy na konkrétnu hodinu, vyznačiť ich farebne a zdieľať s ľuďmi. Dokonca vám vždy príde upozornenie pred začatím úlohy.

  3. Notion: multiplatformová aplikácia, ktorá sa dá využiť na organizáciu úloh pri práci v tímoch, no tiež ako osobný zápisník alebo to-do list. Umožňuje písanie jednoduchých poznámok, zapisovanie úloh, vkladanie kalendárov, upozornení, obrázkov, či videí. Svoje virtuálne nástenky môžete spoločne upravovať s ďalšími používateľmi.

  4. Clockify: je jednoduchý nástroj pre sledovanie času a časového rozvrhu, ktorý vám a vášmu tímu umožňuje sledovať pracovnú dobu na projektoch. Clockify je webový tracker, ktorý funguje na všetkých hlavných prehliadačoch.

  5. Habitica: aplikácia, ktorá vám pomôže dokončovať úlohy. Jej veľkou výhodou je, že funguje na princípe hry, kde ste však hlavnou postavou vy sami. Je určená pre ľudí, ktorý si radi robia to-do listy, ale pri ich plnení sa chcú motivovať zábavnou formou.

Dajte nám vedieť v komentári, aký plánovač najradšej používate vy.

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.