Referencie od klientov

Môžete si pozrieť a prečítať referencie od našich klientov.

So službou virtuálnej asistentky sme veľmi spokojní, úlohy plní promptne, načas a v požadovanej kvalite. Oceňujeme aktívny prístup aj počas víkendov/sviatkov, ak potrebujeme niečo súrne pripraviť. Môžem odporúčať, veľmi dobrý pomer cena/kvalita.

Tomáš Szabo / PROROZVOJ

Na Alex sa dá spoľahnúť. Všetky zadania a tasky urobí dôsledne a na čas!

Juraj Sasko / Visibility

Super firma, Alex je perfektná obchodníčka vo všetkých smeroch. Ďakujeme za spoluprácu!

Ondrej Vrábel / Duhy.sk

S pani Fifíkovou som nadmerne spokojný. Spolupráca trvá už niekoľko mesiacov a nemôžem tomu nič vytknúť. Nárast záujemcov o môj produkt vzrástol o cca 150%, čo je lukratívny rast.

Erik Volák / Tatra Capital

S Alexandrou spolupracujeme už pár mesiacov a sme spokojní. Rýchla komunikácia, dodávanie vecí na čas, zodpovednosť – všetko vlastnosti, ktorými vyniká.

Petra Hurajová / Fitlavia.sk

I worked with Alexa a couple of time, we always agreed what to do and she delivered in time and within the budget, with visible results, the only VA I used more than once, we will do business in the future for sure, too. Knows english, polish, czech and can arrange other languages, too. 99%

Luciano Rossi / LAO FAIR TRADING

Alexandra je pre našu agentúru veľmi cenným spolupracovníkom. Je doslova našou virtuálnou asistentkou, je šikovná, chápavá, veľmi rýchla a flexibilná. Sme radi, že sme si ju „chytili“, kým nie je úplne vybookovaná 🙂

Ingrid Kántorová / Bon Žúr

Ještě jsem nezažil, aby někdo tak mladý byl takto pracovitý, organizačně zdatný a výkonný. Se Sašou je radost spolupracovat!

Sergej Pavljuk / OneStory

S Alexandrou som začal spolupracovať len pred nedávnom, ale s jej prístupom k zadanej práci a komunikáciou som nadmieru spokojný. Je to samostatná profesionálka, na ktorú sa môžem spoľahnúť a svoju prácu odviedla na vysokej úrovni s pridanou hodnotou skvelého písomného prejavu v oblasti emailingu a textových úprav. Verím, že spoluprácu v blízkej budúcnosti rozšírime k obojstrannej spokojnosti a napredovaniu našich biznisov. Ďakujem krásne a teším sa na ďalšiu spoluprácu! 

Zdenko Šmondrk / REGNO

Spoluprácu s Alexandrou hodnotím veľmi pozitívne. Je to osobnosť s organizačnými schopnosťami, pragmatickým prístupom a profesionálnym vystupovaním. Má veľmi pozitívny prístup k riešeniu problémov, čo sa prejavilo na rýchlom komunikovaní a vyriešení vzniknutých situácií. Je rodená networkerka. Oceňujem jej túžbu prepájať a posúvať ľudí. Vie skvelo vytvárať priestor na vzájomnú spoluprácu a teším sa na ďalšie podnikateľsko-kreatívne stretnutia.

Martina Čizmadiová / ZenithPeople Consulting

Moje prvé skúsenosti sú nadmieru pozitívne. Osobitne oceňujem, že to o čom sa hovorí je nezabudnuté a spoľahlivo doriešené. Pridanou hodnotou je biznis empatia a myslenie aj za vás. To všetko bez tlaku, prirodzene a autenticky. Som poctený, že môžeme spolupracovať.

Martin Drahoš / BEEP Networking Klub

Alexandra mi pomáhala so získavaním spätných odkazov a researchmi na rôzne témy. Všetko vždy dodáva načas, takže veľká spokojnosť.

Michaela Struhárová / struharova.com

Rýchlosť, efektivita, spoľahlivosť a zodpovednosť. Asi takto by som mohla v krátkosti ohodnotiť moju doterajšiu skúsenosť, ktorú mám s Alexandrou. V zásade, ak sa nemáte čas venovať aj ďalším veciam popri svojej práci, nájsť človeka, ktorý za Vás spoľahlivo, rýchle a efektívne vyrieši všetko, čo potrebujete, je na nezaplatenie. Zodpovednosť je ďalší príjemný bonus, ktorý bohužiaľ v tejto krajine nie je štandardom, ale skôr znakom len tých najlepších. 

Soňa Markechová / SARIO

All For Us – CARE & HOME

S prácou tejto spoločnosti som bol veľmi spokojný. Upratovanie bolo vykonané včas, dobre a za prijateľnú cenu. Môžem len odporučiť.

Vojtech Bátora / COLUMBA Realitná spoločnosť