Škola upratovania

Novinka na trhu! V rámci kategórie All For Us – Services CARE & HOME sme sa rozhodli pre vytvorenie ďalšieho priestoru na poskytovanie kvalitných služieb. Zaučíme Vám pracovníkov, pravidelných brigádnikov, ktorí budú pripravení pre vás plne pracovať a zarábať Vašej spoločnosti peniaze. Škola upratovania bude pozostávať z praktického školenia upratovania, umývania, tepovania a podobne. Delegujte na nás čas, ktorý my strávime zaškolením Vášho personálu.

Škola upratovania je vhodná aj pre súkromné osoby, ak budú mať záujem si doma udržiavať poriadok 🙂 Školenie majú súkromné osoby za zvýhodnenú cenu.

brown wooden desk with rolling chair and shelves near window
Photo by Huseyn Kamaladdin on Pexels.com

Máme teda v ponuke 2 typy školy upratovania:

  1. Pre spoločnosti, podnikateľov.
  2. Pre súkromné osoby.

Konkrétne školenia a ceny:

  1. Individuálne zaučenie pre firmy – konkrétna cena je na vyžiadanie, ale pohybuje sa od 150€ / osoba. V prípade, že chce firma zaučiť viac ako 5 ľudí je cena výhodnejšia.
  2. Školenie pre súkromné osoby prebieha na mieste, ktoré chcú mať čisté 🙂 Cena je v tomto prípade od 99€ v závislosti od požiadaviek.

Pre našich klientov ponúkame ODBORNÉ PORADENSTVO PO TELEFÓNE (servis). Cena za rok je iba 100€.

Doplňujúce informácie:

  • Praktická výučba pre firmy trvá max 4 hodiny, pre súkromné osoby max 2 hodiny. Vo výnimočných prípadoch sa tento čas po vzájomnej komunikácii môže predĺžiť.
  • Výučba prebieha výlučne vo firme (alebo na zákazke danej firmy) alebo u súkromnej osoby kupujúcej školenie.
  • Ceny sú uvedené bez dph.

Ceny sú platné, ak prebieha ŠKOLA UPRATOVANIA v Bratislave a okolí. Ostatné časti Slovenska alebo zahraničie na základe dohody (môžu byť účtované poplatky navyše za dopravu).

V prípade ďalších otázok nás prosím kontaktujte.

Osobné údaje uvedené v tomto formulári slúžia výlučne na to, aby sme Vás mohli spätne kontaktovať a odpovedať Vám na Vašu správu.