Systém realitných ponúk cez Messenger a skupinu

Čo sa deje s neverejnou ponukou? Ako funguje realitný systém cez Messenger? V článku sa dočítate aj o tom, ako sa do systému zapojiť.

Pre maklérov je to väčšinou hrôza, keď sa od klienta dozvedia, že svoju ponuku nechcú mať verejnú. To znamená, že reálne táto realitná ponuka nebude nikde verejne dostupná, realitná kancelária si to nemôže zverejniť pod seba (ak by sa teda nedohodli, že to RK môže mať iba na svojom webe, ale už inde nie). 

Avšak, ak ste zapojený do systému realitných ponúk cez Messenger, tak to pre Vás (ako obchodníka alebo makléra) nebude strata. Pretože tam sa nazdieľajú tieto neverejné ponuky, prípadne sa napíše dopyt, a inej osobe tá daná ponuka môže vyhovieť. Vy si už len navzájom rozdelíte províziu.

Čo je lepšie? Nemať nič, alebo mať niečo? Podľa môjho názoru je lepšie sa rozdeliť s niekým než byť na „sucho“. Zároveň si rozšírite aj nové kontakty.

Výhody realitného systému cez Messenger a skupinu

  • Možnosť predať/prenajať neverejné ponuky.
  • Zadať dopyt do systému, kde je viac ako 150 obchodníkov s realitami.
  • Rýchla reakcia/spätná väzba maklérov.
  • Podpora admina pri realitnom obchode, motivácii a stratégii.
  • Zúčastnenie sa rôznych akcií.

Zároveň pri realitnom obchode budete musieť dať každý 10%  z provízie adminovi tejto stratégie, ktorý sa reálne stará o chod skupiny a četu, organizuje stretnutia.

Bonitnejšie nehnuteľnosti

Zaujímate sa skôr o niečo špeciálnejšie? Máme tu ďalšiu možnosť, a tou je venovať sa bonitnejším (miliónovým) ponukám, kde už sa bavíme aj o iných výškach provízie. Znie to dobre, že?

Pri nich treba myslieť na to, že realitný obchod môže trvať dlhšie ako pri bežných nehnuteľnostiach. Ale stojí to za to! K špeciálnym a drahším ponukám sa človek ťažšie dostane. Pri tomto type ponúk Vás vieme zapojiť do mailingového systému.

Ako si vytvoriť pasívny príjem?

Tým, že niekoho odporúčite do tohto systému, tým si do budúcna budujete pasívny príjem. Čím viac ľudí, tým väčšia pravdepodobnosť, že z toho vznikne nejaká obchodná príležitosť. Ak daný človek, ktorého ste odporúčili uzavrie nejaký obchod, tak isto získavate aj vy určitý menší príjem. Môžete si budovať svoj tím.

Zapojiť sa môže naozaj každý! 

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.