Energetický certifikát / hodnotenie

Zodpovedný a kvalitný tím nášho subdodávateľa Vám zabezpečí Inžiniersku činnosť v oblasti: Energetický certifikát budovy a Energetické hodnotenie. Férová cena už od 99 EUR!

bikes near chairs and cantilever parasol
Photo by Quang Nguyen Vinh on Pexels.com

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT

Certifikácia efektívneho hospodárenia s energiami je už nevyhnutnou súčasťou kolaudačného konania, ale vyžaduje sa aj pri predaji, kúpe alebo prenájme budovy. Značne ovplyvňuje trhové ceny pri predaji a investíciách pri kúpe. Vďaka nemu môžete získať od banky lepšiu úrokovú sadzbu na hypotéke.

ENERGETICKÉ HODNOTENIE

Projektové Energetické hodnotenie má byť súčasťou každej projektovej dokumentácie stavby pre stavebné povolenie. Je to projektové hodnotenie energetickej hospodárnosti budovy a preukazuje splnenie základných kritérií, ktoré sú požiadavkami na tepelnú ochranu stavebných konštrukcií a budov.

Ozvite sa cez formulár, ak máte záujem o viac informácií alebo si chcete objednať službu. Napíšte nám aj o aký typ budovy, nehnuteľnosti sa jedná.

Osobné údaje uvedené v tomto formulári slúžia výlučne na to, aby sme Vás mohli spätne kontaktovať a odpovedať Vám na Vašu správu.